• Klasa sportowa

• Klasę sportową tworzy wspólnota uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli. Opieramy się na zasadach partnerstwa, przyjaźni i szacunku. Głównym naszym celem jest wszechstronny rozwój ucznia: począwszy od sfery intelektualnej po uzyskanie umiejętności praktycznego wykorzystywania zdobytej wiedzy jak i przygotowanie do dokonywania odpowiednich wyborów życiowych. Nauczyciele oraz Trenerzy (współpracujący z klubem LKS Galicja) zapewniają kompleksowy rozwój ucznia pod względem twórczym, samodzielnym, jak i otwartości na problemy oraz zmiany we współczesnym świecie.

Uczymy życia w zgodzie z zasadami fair play, a także wiary we własne możliwości oraz skuteczności w dążeniu do stawianych celów. Wpajamy system wartości etycznych i moralnych, a także przygotowujemy zawodników do udziału w życiu kulturalnym i społecznym.

Poza zasadami sportowymi, czuwamy nad nauką i ocenami – dążymy do wykwalifikowania zawodników z dobrymi i bardzo dobrymi ocenami. Czego chcieć więcej? Dołącz do nas i sam się przekonaj!! Wystarczy tylko chcieć.

• Wycieczka na Akademię Wychowania Fizycznego

• Dnia 30 marca 2023 odbyła się wycieczka klasy sportowej pt. "Poznajemy obiekty Akademii Wychowania Fizycznego". Najpierw przeszliśmy przez park z lekką rozgrzewką na placu zabaw, później poszukiwaliśmy wiewiórek - czy ktoś widzi je na zdjęciu?

Do celu dotarliśmy...w Pracowni Motoryczności Człowieka, zostaliśmy przebadani pod względem czasu reakcji na bodziec świetlny. Na zakończenie mieliśmy okazję zobaczyć badanie określające poziom równowagi. Wróciliśmy doładowani babeczkami

• Lekcja inna niż wszystkie!!
          • Klasa sportowa prowadziła rozgrzewkę oraz część główną z młodymi adeptami!! Chcesz być jak uczniowie klasy sportowej?! Dołącz do Nas i Ty!! ⚽️ 🏐