• Małopolska Tarcza Antykryzysowa

• Szkoła Podstawowa w Raciborowicach w roku szkolnym 2022/2023 otrzymała grant, w ramach projektu Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych w
          ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i Kompetencje Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja Szkół Prowadzących Kształcenie Ogólne, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.

Uzyskane w ramach grantu fundusze pozwoliły na realizowanie między innymi dwóch przyrodniczych kół zainteresowań: dla uczniów klas 5 (10 uczniów) oraz dla uczniów klas 6 -7 (10 uczniów).

Zajęcia były prowadzone dla uczniów chcących poszerzać swoje zainteresowania, a realizowane poprzez:

• warsztaty chemiczne - cykl 5 spotkań,
          • 3 wycieczki do: Ogrodu Zoologicznego w Krakowie, Ogrodu Botanicznego w Krakowie oraz Centrum Przyrodniczego UJ w Krakowie
          • zajęć stacjonarnych
          • laboratoriów.

Projekty realizowane w szkole: