• Poszukiwana osoba na stanowisko woźnej

      • 22.03.2023 20:17
      • Oferta pracy dla na stanowisko woźnej
      • Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza w Raciborowicach, poszukuje osoby na stanowisko woźnej.

        Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku, na umowę o pracę

        Praca zmianowa od 01 września 2023.

        Obowiązki:
        Odpowiedzialność za powierzone mienie,
        Utrzymanie porządku i czystości w placówce,
        Przeprowadzanie bieżących i okresowych porządków,
        Porządkowanie pomieszczeń i wyznaczonego terenu,

        Wymagamy :
        - umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, życzliwości dla dzieci i dorosłych
        - zaangażowanie i chęć do pracy,
        - rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków, sumienności,
        - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

        Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na maila:
        sekretariat@spraciborowice.pl albo osobiście do sekretariatu szkoły.

      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza w Raciborowicach
      • sekretariat@spraciborowice.pl, dyrektor@spraciborowice.pl, a.hrynczuk.labno@spraciborowice.pl
      • (+48) 12 387 70 44
      • Raciborowice ul. Jana Długosza 36 32-091 Michałowice 32-091 Michałowice Raciborowice Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych