• Głosujemy na pocztówkę SET

• 28.06.2022 17:26
      • Pocztówka autorstwa Emilii Łaciak (kl. 7b), która reprezentuje naszą szkołę w projektowym głosowaniu.
      • To będzie już nasze ostatnie wspólne działanie projektowe - głosowanie na pocztówkę związaną z wybranym miejscem charaktyrystcznym dla kraju. Uczniowie klas siódmych przygotowali własnoręcznie wykonane pocztówki i 5 z nich zostało zabrane przez uczestników francuskiej wymiany i zaprezentowane podczas wystawy w tamtejszej szkole. Niestety nie udało się wtedy zorganizować głosowania. Dopiero teraz szkoła francuska przygotowała głosowanie online, w którym biorą udział przedstawiciele uczniów, rodziców i nauczycieli - każda ze szkół może oddać 30 głosów i nie możemy głosować na swój rysunek. Linki do głosowania zostały przesłane, a o jego wynikach powiadomimy wkrótce.

Poniżej wszystkie prace, które nas reprezentowały we Francji (autorzy wg kolejnościL Emilia Łaciak, Julia Gajoch, Nikola Cul, Nikola Rusek, Philippe Ratajczak).

Udanych wakacji!