• Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

• Od dnia 12 lutego 2024 roku przyjmujemy wnioski do klasy piątej sportowej oraz zgłoszenia do klasy pierwszej dla dzieci mieszkających w obwodzie szkoły.

Zgłoszenia do przedszkola zaczynają się dnia 12 marca 2024 r..

• Rocznica Powstania Styczniowego z Pro Memoria

• 22 stycznia 2024r. na cmentarzu w Raciborowicach odbyła się coroczna uroczystość organizowana przez Stowarzyszenie Pro Memoria- Apel Pamięci Powstańców Styczniowych.
            Wzięli w niej udział przedstawiciele oraz poczty sztandarowe szkół z Michałowic, Więcławic, Raciborowic. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 8a.

• Koncert noworoczny

• W dniu 17.01.2024 r. odbył się interaktywny "Koncert noworoczny", podczas którego nasi uczniowie zaprezentowali kilka kolęd, pastorałek oraz piosenek świątecznych z towarzyszeniem zespołu szkolnego. Na naszej scenie pojawiły się dzieci od klas najmłodszych do najstarszych i wszyscy bardzo miło spędzili czas, śpiewając wspólnie znane utwory

• Akcja "Pluszowy Miś" - Fundacja "Mam Marzenia"

• Szkoła Podstawowa w Raciborowicach z okazji  Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia przyłączyła się do akcji "Pluszowy Miś" organizowaną przez Fundację "Mam Marzenia". Celem akcji była zbiórka pluszowych misiów i innych maskotek, artykułów plastycznych oraz gier dydaktycznych dla dzieci przebywających w szpitalach.

Do akcji włączyli się nauczyciele, uczniowie i rodzice jak również Szkoła Podstawowa w Michałowicach.

Koordynatorem szkolnej akcji była Pani Agata Kusiak.