• Bierzmowanie

• Spotkanie w związku z sakramentem Bierzmowania dla uczniów klas 8 oraz absolwentów szkoły odbędzie się 2 września 2022 roku o godz. 17.30 w Kościele.

• Zmiana w organizacji ruchu

• W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na terenie szkoły nie istnieje możliwość wejścia od strony ul. Wawelskiej. Obecnie możliwe jest jedynie wejście od strony ul. Jana Długosza. Taka organizacja obowiązywać będzie do odwołania.

• Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

• Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

w czwartek 01.09.2022r. .

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona o godz. 8.00

w Kościele św. Małgorzaty w Raciborowicach.

Dla uczniów klas I - III  uroczystość rozpocznie się o godzinie 9.00

na dziedzińcu szkolnym od strony wejścia głównego.

Następnie uczniowie spotkają się z wychowawcami w salach szkolnych

zgodnie z poniższym przydziałem:

klasa 1a – sala 11

klasa 1b – sala 12

klasa 2a – sala 13

klasa 2b – sala 15

klasa 3a – sala 14

klasa 3b – sala 10

Uczniów klas IV – VIII zapraszamy na uroczystość o godzinie 9.30,

na dziedzińcu szkolnym od strony wejścia głównego.

Następnie uczniowie spotkają się z wychowawcami w salach szkolnych

zgodnie z poniższym przydziałem:

klasa 4a – sala 6

klasa 4b – sala 1

klasa 5as – sala 5

klasa 5b – sala 8

klasa 6a – sala 4

klasa 6b – sala

klasa 7a – sala 9

klasa 8a – sala 16

klasa 8b – sala 7

Dnia 1 września, po zakończeniu Rozpoczęcia Roku Szkolnego oraz spotkań z Wychowawcami Rodzice są zobowiązani do zapewnienia Uczniom opieki. Świetlica Szkolna będzie czynna od dnia 2 września. 1 września przyjmowane będą zapisy.

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na terenie szkoły nie istnieje możliwość wejścia od strony ul. Wawelskiej. Obecnie możliwe jest jedynie wejście od strony ul. Jana Długosza. Taka organizacja obowiązywać będzie do odwołania.

• Z głębokim żalem...

• Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 13 sierpnia 2022 zmarła Siostra wieloletniego nauczyciela i byłego wicedyrektora naszej szkoły - Pana Witolda Dziury.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 18 sierpnia 2022 o godzinie 13:30 w kościele pw. św Piotra i Jana z Dukli w Krośnie.

Dorota Kolemba