• Próbna ewakuacja

• Dzisiaj w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Ewakuowaliśmy się w ciągu 6,5 minuty. Wszyscy byli zdyscyplinowani i zorganizowani.
            Dziękujemy strażakom ochotnikom z OSP Raciborowice za przygotowaniu i przeprowadzenie tego zadania.

• Uwaga drodzy rodzice!

• W związku z tym, że dzień 14.10 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych posiłki dla klas 1-8 zostaną odwołane.

Zamówienia obiadów uczniów korzystających w ten dzień ze świetlicy prosimy wysyłać na: posilki@spraciborowice.pl do piątku do godz. 7:00.

• Cukierek za życzliwość

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem!

Konkurs rozpoczyna się 01.10.2022 i trwać będzie do dnia 15.01.2023.

W tym czasie uczniowie stają się wolontariuszami, czynią jak najwięcej dobra każdego dnia. Swoje wspaniałe uczynki zapisują, rysują i ozdabiają w Zeszycie Dobrych Uczynków wraz z datą i potwierdzeniem przez rodzica lub nauczyciela, że wykonali taki dobry uczynek. Na etapie szkolnym wszystkie zeszyty zostają nagrodzone, a najpiękniejszy będzie wysłany na etap ogólnopolski.

Regulamin konkursu:https://dwaskrzydlaaniola.pl/wgrane/dokumenty/XI%20Konkurs%20Cukierek%20za%20%C5%BCyczliwo%C5%9B%C4%87/XI%20KONKURS%20-%20Regulamin-sig.pdf